ŠO TJ Jiskra Hořice

Naši hráči v přípravě na novou sezónu 2020/2021

Naši hráči se v průběhu přípravného období (září 2020) zúčastnili mnoha turnajů, ve kterých sehráli nespočet partií a dosáhli výborných výsledků. Na následujících řádkách vypíchneme nejdůležitější akce.

KP v bleskovém šachu v Hostinném

V sobotu 5. září se v Hostinném konal tradiční bleskový turnaj, ve kterém se Jarda Flašar umístil na 3. místě v rámci našeho kraje (4. celkově). Neztratili se ale ani další naši hráči. Jarda Štefan skončil v kraji 6. (7. celkově) a Kamil Šafařík 7. (8. celkově). Kompletní výsledky jsou zde.

MČR žen v klasickém šachu ve Frýdku–Místku

V termínu 5. – 13. září zavítaly nejlepší české hráčky do Frýdku-Místku, aby v penzionu U Křivého psa odehrály Mistrovství České republiky žen pro rok 2020. Nataša Richterová plnila roli nasazené trojky a obsadila konečné 4. místo. Informace z turnaje kolo po kole jsou zde a kompletní výsledky zde.

MČR do 14 let v rapidu v Českých Budějovicích

O víkendu 5. - 6. září se Míša Stejskal zúčastnil MČR ve své věkové kategorii a obsadil 16. místo mezi 42 účastníky. Výsledky jsou zde.

KP juniorů do 20 let v Hradci Králové

O víkendu 12. – 13. září se hrál také krajský přebor juniorů. Mezi staršími hráči se Míša Stejskal prezentoval dobrým výkonem a obsadil 4. místo. Více informací je zde a kompletní výsledky zde.

MČR družstev v klasickém šachu v Pardubicích

Od 17. do 20. září se v pardubicích konal 31. ročník mezinárodního šachového festivalu Czech open. Náš oddíl měl zastoupení v otevřeném MČR čtyřčlenných družstev, ve kterém získal nečekaný bronz. Reportáž je zde.

MČR žen v rapid šachu - Znojemská královna

Pod záštitou starosty města Znojma Jana Groise a předsedy OS ČUS Znojmo Zdeňka Kolesy se 3. října v krásném sálu Znojemské Besedy uskutečnil Mezinárodní šachový festival Znojmo 2020. Náš oddíl reprezentovala Nataša Richterová, která obsadila 5. místo mezi 15 účastnicemi. Více informací je zde.